top of page

PIEGĀDES IESPĒJAS

Iepērkoties "PUĶU MUIŽA" interneta veikalā, izvēlieties sev ērtāko no piegādes veidiem:

Piegāde līdz durvīm ar kurjeru Rīgā. Piegāde pieejama Pārdaugavā, Imantā, Zolitūdē, Ziempniekkalnā, Mārupē, Iļģuciemā, Centrā. Par iespēju piegādāt Rīgā ārpus piegādes zonas lūdzu sazināties. Piegādes ar kurjeru tiek veiktas darba dienās. Veicot pasūtījumu līdz 16:00 piegāde tiek izpildīta tajā pašā dienā.

Piegādes maksa 5.00 €. Pirkumiem virs 50.00 € piegāde bezmaksas.

Piegāde Omniva pakomātā. Piegāde pieejama visā Latvijā. Mēs ar Jums sazināsimies,  lai noskaidrotu Jums vispieejamāko pakomātu. Piegāde tiek nodrošināta 3-5 darba dienu laikā. Pēc nosūtīšanas saņemsiet mūsu apstiprinājumu un sūtījuma nummuru. Kad Jūsu pirkums būs sasniedzis Jūsu pakomātu saņemsiet SMS no Omniva ar piegādes vietu un skapīša kodu. Ziedu un telpaugu piegāde caur Omniva nav pieejama.

Piegādes maksa 3.00 €.

Pirkumu iespējams saņemt vaikalā darba laikā Kalnciema ielā 41, Rīgā.

Bezmaksas

 

PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Ja prece neatbilst prasībām Jums ir tiesības atteikties no pirkuma precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Precēm jābūt nelietotām, nesabojātām un orģinālajā iepakojumā. "PUĶU MUIŽA" atgriezīs par pirkumu samaksāto naudu maksātāja kontā 14 dienu laikā no dienas, kad pirkuma preces būs saņemtas atpakaļ. Sūtījumiem ārpus Rīgas preces atgriešanas izmaksas sedz pircējs. Par preces atgiešanas veidu un nosacījumiem lūdzu sazināties.

Ja pirkuma prece saņemta bojāta, lūdzu nekavējoties

sazināties.

bottom of page